Úvod | Česky | English |
headermain

Systém ATEAS Security je k dispozici v několika základních edicích. Volba edice umožňuje systém optimálně přizpůsobit rozsahu bezpečnostního systému a požadavkům zákazníka. Edice START je zdarma a je možné ji stáhnout a používat bez omezení.

ATEAS Security START
start

Edice ATEAS Security START je plnohodnotnou edicí systému, kterou můžete používat bez jakéhokoliv časového omezení až pro 4 kamery zcela zdarma. Do systému je možné se současně přihlásit pouze z jednoho pracoviště či mobilního zařízení.

Více...

ATEAS Security HOME
home

Edice ATEAS Security HOME je ideální volbou pro systémy do 9 kamer, u kterého jsou typicky všechny funkce včetně dohledu, vyhodnocování událostí a pořizování záznamu delegovány na jeden počítač s až dvěma současnými vzdálenými přístupy.

Více...

ATEAS Security PROFESSIONAL LIGHT
professionallight

Edice ATEAS Security PROFESSIONAL LIGHT je určena pro profesionální dohledové systémy s rozsahem až do 48 kamer. Flexibilní licenční model představuje vynikající alternativu pro střední kamerové systémy s možností až tří dohledových pracovišť.

Více...

ATEAS Security PROFESSIONAL
professional

Edice ATEAS Security PROFESSIONAL je určena pro profesionální dohledové systémy s rozsahem do 64 kamer. Edice je postavena na architektuře klient-server, funkce pořizování záznamu či vyhodnocování událostí jsou delegovány na samostatný server a je možné připojit libovolné množství dohledových pracovišť s plným přístupem k systému.

Více...

ATEAS Security UNLIMITED
unlimited

Edice ATEAS Security UNLIMITED je maximálně flexibilní a zároveň nejpokročilejší edicí systému ATEAS Security s možností připojení tisíců kamer do systému podporovaných libovolným počtem serverů. Díky technologiím chytrého přenosu, chytrého záznamu a využití inteligence kamerových bodů lze zajistit efektivitu celého systému i při velmi vysokých počtech kamer.

Více...

ATEAS Security LPR Engine
lprengine

Modul ATEAS Security LPR Engine je nadstavbovým modulem ATEAS Security pro extrémně výkonné a spolehlivé rozpoznávání RZ vozidel, který může být přidán k libovolné edici ATEAS Security s napojením na stávající událostní řízení v systému. Podporováno je mnoho desítek různých národních i jiných systémů poznávacích značek vozidel.

Více...

Zprávy

ATEAS 5.1.0 - AI forenzní vyhledávání a mnohem více - stáhnout.

ATEAS 5.0.4 - další nové AI funkce k dispozici - stáhnout.

ATEAS 5.0.3 - nová neuronová síť s dynamickým popisem scény - stáhnout.

ATEAS 5.0.2 - první neuronová síť v ATEASu, umělá inteligence a další změny - stáhnout.

ATEAS 5 - Android TV, cloudový režim, integrovaný upgrade a desítky dalších novinek - stáhnout.

ATEAS 4.8 - Výkonná platforma nyní ještě výkonnější s podporou CUDA - vyzkoušet.